Снятие ломки в Киеве

Безболезненное снятие ломки в Киеве


Центр детоксикації Наркозалежність Що робити батькам під час лікування

Що робити батькам під час лікування

Дуже часто буває так, що уперше батьки починають розуміти, що їх дитина вживає наркотики, тільки тоді, коли у сина або дочки на їх очах розгортається наркотичний синдром абстинента - ломки.

Паніка, що охоплює дорослу людину у цей момент, не піддається опису. Мати або батько втрачають голову і починають дзвонити по будь-яких доступних ним телефонах, вказаних в рекламній газеті, що попалася під руку .

Що ж треба робити насправді?

Треба припинити внутрішню паніку. Сльозами горю не допоможеш. Так, у Вашій сім'ї виникла проблема. Ця проблема дуже важка, але вирішувана.

Згадаєте! Наркомани під час ломок не помирають! Вони помирають від тієї гидоти, яку вводять у свій організм. Настання "ломок" означає, що цій хімічній гидоті в організмі в даний момент практично не залишилося.

Померяйте підліткові тиск. Синдром абстинента може бути небезпечний, тільки якщо у молодої людини дуже низький тиск. Небезпечно якщо верхня цифра артеріального тиску нижче 90 (якщо Ваша дитина не страждає гіпотонією, то "ломки" стають небезпечними при тиску нижче 90 / 60 міліметрів ртутного стовпа). Якщо тиск нижче цих цифр, Вам треба звернутися до лікаря негайно.

Негайно зажадайте від дитини, щоб він завтра ж разом з Вами звернувся до лікаря. Підліток практично в ста відсотків випадків дасть свою згоду і цим пізніше можна буде скористатися.

Ви можете дати підліткові 2-3 пігулки будь-якого анальгетика, який є у вас в будинку. Підійдуть баралгін, спазмалгон, аспірин і так далі

Ви можете один раз ризикнути і дати своїй дитині 2 пігулки будь-якого заспокійливого, який знайдете у себе в аптечці або в аптечці своїх сусідів і близьких. Тільки не забудьте подивитися, яке заспокійливе Ви даєте. А наступного дня під час візиту до лікаря скажіть йому які пігулки Ви дали. Ні в якому разі не давайте більше двох пігулок. Єдине, чого Ви ні в якому разі не можете давати - це спиртних напоїв і заспокійливих препаратів на основі спирту (не можна користуватися волокардином, корвалолом і так далі).

Ви можете скористатися методом, запропонованим американським терапевтом Маргарет Розен : роздягніть Вашу дитину до поясу і покладете на не дуже м'яке ліжко або кушетку. Зігрійте свої руки і покладете їх на плечі підлітка, що лежить. Повільно, погладжуючими рухами, не відриваючи рук, просувайте долоні від плечей уздовж хребта до попереку, прагнучи м'яко розслабити м'язи Вашої дитини. Ви відчуватимете напружені групи м'язів руками як горби під шкірою. Не потрібно давити на них сильно. Вони розслабляться від м'яких погладжуючих дотиків. Таке просто активна форма батьківської ласки. Папа завжди ласкавіше відноситься до дочки, а мама до сина.

Якщо усе відбувається увечері, пам'ятаєте, що Ваша сім'я в змозі спокійно пережити цю ніч. Не потрібно намагатися в ночі приймати відповідальне рішення про негайний початок лікування, краще спокійно звернутися в клініку на початку наступного дня.

Додати коментар


 
- Допомога | Детоксикация | Статті фахівців | Карта | Терапія -
Банер